Yamicsoft Windows 10 Manager 3.0.6 Multilingual [PL]

Kategoria: Narzędzia Windows
Yamicsoft Windows 10 Manager 3.0.6 Multilingual [PL]

System Windows 10 Manager jest narzędziem systemowym, które pomaga w optymalizacji, uszczypnąć, naprawy i czyszczenia systemu Windows 10. Pozwoli to na zwiększenie szybkości systemu, wyeliminowanie awarii systemu, poprawy bezpieczeństwa systemu i spełnić wszystkie Twoje expectations.Windows 10 Manager jest narzędziem systemowym które pomaga w optymalizacji, uszczypnąć, naprawy i czyszczenia systemu Windows 10. Pozwoli to na zwiększenie szybkości systemu, wyeliminowanie awarii systemu, poprawy bezpieczeństwa systemu i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto korzystać z systemu Windows 10 Manager?
System Windows 10 jest najnowszym systemem operacyjnym dla użytkowników domowych i profesjonalistów. System Windows 10 wprowadza jasność do świata, dzięki czemu można bardziej bezpiecznie i łatwo dokonać codziennych zadań i od razu znaleźć to, co chcesz na komputerze.

System Windows 10 Manager jest potężnym narzędziem do dostrojenia i optymalizacji systemu Windows 10, to wiązki ponad 40 różnych narzędzi w jednym i pomóc system szybciej i bardziej stabilne, bezpieczne i osobistych!
Cechy i zalety systemu Windows 10 Managera
Informacje:
Pobierz szczegółowy system i wszystkie informacje o sprzęcie w systemie; pomóc znaleźć klucz instalacyjny systemu Windows, produktów pakietu Office; pokaż wszystkie szczegółowe informacje o procesy i wątki na komputerze z systemem; System Windows 10 Manager oferuje 1 kliknięcie Cleaner czyści system automatycznie; Centrum Napraw pomaga rozwiązać różne problemy systemowe.
Optymalizator:
Tweak system poprawy uruchamiania systemu Windows i prędkość zamykania, dostrojenia sprzętu, aby zwiększyć szybkość i wydajność systemu; Sterowanie jest uruchamiany podczas uruchamiania systemu Windows, należy sprawdzić i naprawić zaawansowane opcje Starup przywrócić złośliwe zmiany przez wirusy; Tune up i optymalizacji usług systemowych i Harmonogram zadań, wyłączyć niektóre niepotrzebne usługi elegancko i zadań systemowych w celu zwiększenia wydajności systemu.
Cleaner:
Dowiedz się, które pliki lub foldery redagować swoje miejsce na dysku i pokazane z wykresu; Inteligentne Uninstaller może całkowicie usuwać programy z systemu bez resztkowych pliki i wpisy rejestru; Znajdź i czyste niepotrzebne pliki, aby zwiększyć ilość miejsca na dysku twardym; Duplicate Files Finder może skanować komputer w poszukiwaniu plików o tej samej wielkości, nazwę i czas modyfikacji; Registry Cleaner kontrole i naprawy nieprawidłowo związane wpisy rejestru; Registry Defrag odbudowuje i ponownie indeksy rejestru, aby zmniejszyć czas dostępu do rejestru, a tym samym poprawić czas reakcji aplikacji; Cleaner Desktop może oczyścić niepotrzebne ikony i pliki na pulpicie łatwo.
Dostosowanie:
Dostosuj wygląd systemu poprzez ulepszanie systemu Explorer, Pulpit, Menu Start, pasek zadań i powiadomienia obszaru; Zarządzanie przypiętych elementów i można przypiąć dowolne pliki lub foldery do paska zadań i uruchomić ekran; Tworzenie szybkich elementy startowe na pasku zadań z wyrzutni Lista Skocz; Tune up systemu Windows 10 menu startowe; Edycja menu kontekstowym myszy kliknięcie prawym przyciskiem myszy; Łatwo edytować menu Win + X pokazany przy prawym przyciskiem myszy na pulpicie lewym dolnym rogu lub Win + X skrótu klawiszowego; Utwórz skrót, który wykonywany szybki na okno dialogowe Uruchamianie. Wizualne Customizer może zmienić układ ikon typu pliku i automatycznie zmienić ekran blokady obraz.
Bezpieczeństwo:
Poprawę bezpieczeństwa systemu, szczypanie, ustawienia komponentów systemu UAC i logowania; Przywracanie systemu Tune up opcje; Ukryj i ograniczyć się do dysków i programów dostępowych; Szyfrowania / deszyfrowania plików, folderów systemowych przejść do bezpiecznych miejscach; Przywrócić pliki przypadkowo usunięte lub sformatowane na dysku; Privacy Protector mogą utrzymać prywatności poprzez eliminację utworów, które za urlop; Ukryj, dodać lub usunąć wpisy Panel sterowania.
Sieci:
Optymalizacja szybkości połączenia internetowego, zarządzanie wszystkie elementy akcji; Tweak Microsoft Internet Explorer Edge i łatwo; IP Switcher może zmienić swój adres IP łatwo w różnych sieciach; Edytuje plik hosts, aby przyspieszyć przeglądanie Internetu i umożliwić dostęp tylko do określonych hostów.
Różne. Media:
Pokaż kolekcję narzędzi Windows i elementów systemowych pin do Startu i pasek zadań; dzielenia i łączenia plików; Automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików regularnie przy użyciu Super Kopiuj. Narzędzia rejestru pomóc w obsłudze rejestru łatwo.

System operacyjny:
Windows 10, 8, 7, XP.

Strona producenta
yamicsoft.com

Wersje językowe: Multilingual | PL
Rodzaj kompresji: .rar
Zawartość uploadu: Setup (crack)
Wielkość całości: 27.2 MB
Haslo: brak

Pobierz / Download free:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.