Calendarscope 9.0.2

Kategoria: Programy internetowe
Calendarscope 9.0.2

Calendarscope to wirtualny kalendarz z wieloma zróżnicowanymi opcjami, stworzony z myślą o osobach, które poszukują narzędzia ułatwiającego planowanie wydarzeń nie tylko w codziennej pracy, ale również w domu.

W kalendarzu Calendarscope możemy umieścić informacje o nadchodzących spotkaniach z klientami, urodzinach czy imieninach członków rodziny bądź znajomych, a także imprezach okolicznościowych i wielu innych zdarzeniach, o których nie powinniśmy zapomnieć. Program dzieli zadania na aktywne, zaległe, ukończone i pozostałe, a także zawiera możliwość dzielenia "tasków" na kategorie.

Aplikacja umożliwia bezproblemowe przeglądanie zapisanych danych - możemy zapoznać się ze wszystkimi wpisami na dany dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok i przenosić je na inny termin korzystając z techniki "przeciągnij i upuść".

Calendarscope pozwala na wprowadzenie jednego lub kilku powtarzających się zdarzeń, a także oferuje funkcję ustawienia przypomnień. Istnieje możliwość dostosowania ich do własnych preferencji np. poprzez wyróżnienie danego wydarzenia dowolnym kolorem czy też użycie innej czcionki.

System operacyjny:
Windows® 10/8/8.1/7

Strona producenta
www.calendarscope.com

Wersje językowe: ENG
Rodzaj kompresji: .7z
Zawartość uploadu: setup, crack
Wielkość całości: 9.34 MB
Haslo: brak

Pobierz / Download free:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.