Adobe Animate CC 2019 19.1.349 Multilingual | PL

Kategoria: Multimedia
Adobe Animate CC 2019 19.1.349 Multilingual | PL

Adobe Animate to nowe oblicze programu Flash Professional, przeznaczonego do tworzenia animacji. To potężne narzędzie przeznaczone do tworzenia rozbudowanych, atrakcyjnych wizualnie i bogatych w multimedialne rozwiązania animacji, które mogą być umieszczone zarówno na stronach WWW, jaki i pracować samodzielnie..

Program współpracuje również z innymi produktami Adobe: potrafi importować grafiki z Adobe Ilustratora oraz Adobe Photoshopa. Edycja grafik rastrowych, które są już w projekcie odbywa się poprzez program Adobe Fireworks. W aplikacjach Flash mogą być wykorzystywane formaty MP3 i FLV. Od wersji Flash CS5 możliwe jest również programowanie w języku ActionScript 3.0. Dzięki integracji z Adobe Device Central możliwy staje się podgląd wyglądu aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Adobe Animate do renderowania wykorzystuje sprzętową akcelerację, a to dzięki wykorzystaniu otwartej biblioteki Starling Framework. Podobnie jak pozostałe produkty Adobe z tej serii także w tym przypadku ulepszono ulepszono obsługę rozwiązań dla urządzeń mobilnych. Usprawniono także proces tworzenia i testowania aplikacji w technologii AIR.

What's New in Animate 19.1:


wielkość całości: 1.84 GB
rodzaj kompresji: rar
zawartość uploadu: Setup (patch)
System Operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
wersje językowe: Multilingual | Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Nederlands, Polish, Português (Brasil), Svenska, Turkish
brak danych naprawczych
haslo: Brak


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW
PLYBACK Moderator 17 Grudzień 2018 13:30
DZIĘKUJĘ
dragon Uploader 19 Grudzień 2018 00:30
PLYBACK,
Fajnie ze sie podoba  stuck_out_tongue_winking_eye 
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.