Asterix & Obelix XXL 2: Remastered (2018) GOG

Kategoria: Gry na PC
Asterix & Obelix XXL 2: Remastered (2018) GOG

Poprawiona wersja trójwymiarowej platformówki z 2005 roku, korzystającej z licencji popularnych komiksów o Asteriksie i Obeliksie. W grze znajdziemy wiele zręcznościowych elementów, a także solidną dawkę świetnego, abstrakcyjnego humoru.

Gracz przejmuje kontrolę nad Asteriksem i Obeliksem. Akcja gry toczy się w czasach Imperium Rzymskiego. Wszyscy druidzi w Galii nagle zniknęli – poza jednym, zwanym Getafiksemi i będącym przyjacielem głównych bohaterów. Ten jednak zachowuje się co najmniej dziwnie i w każdej chwili może wyzionąć ducha. Wszystko wskazuje na to, że rozwiązanie zagadki zniknięcia mędrców będzie wymagało podróży do parku rozrywki o nazwie Las Vegum.

Asterix & Obelix XXL 2: Remastered jest klasyczną platformówką 3D. Protagonistów obserwujemy z różnych perspektyw (najczęściej zza ich pleców, jednak kamera porusza się czasem w trakcie gry). Zabawa polega na eksplorowaniu Las Vegum, omijaniu pułapek, walce z rzymskimi legionistami i odkrywaniu głównego wątku fabularnego. Miasto podzielone jest na kilka wielkich dzielnic, m.in. Little Paris, LuckSore, WCW, Little Venetia czy bajeczna Pirate Island. Z pomocą przychodzi nam także niejaki Sam Shieffer - były rzymski szpieg, dzięki któremu możemy nauczyć się kilku przydatnych sztuczek.


Rok produkcji: 2018
Gatunek: Adventure, 3rd Person, Action
Twórca: OSome Studio
Wydawca: Microids
Platforma: Komputer (PC)

Typ publikacji: Licencja
Język: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Korean, Traditional Chinese
Tablet: FitGirl Repack
Zawartość: .ico
Kompresja: rar
Rozmiar: 1.18 GB

Wymagania systemowe:
Minimalne:
Intel Core i3-2125 3.3 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 7790 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8/10

Opis Instalacji:
1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.

Pobierz / Download free:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.