Free YouTube Download 4.1.98.529 Premium MULTI-PL

Kategoria: Programy internetowe
Free YouTube Download 4.1.98.529 Premium MULTI-PL

Free YouTube Download to bardzo proste narzędzie, które umożliwia wygodne pobieranie klipów wideo z serwisu YouTube oraz ich konwersję do wybranych formatów (AVI, MP3, MP4, MKV, WEBM). Program jest składnikiem pakietu do obsługi multimediów Free Studio i podobnie jak pozostałe rozwiązania tego producenta charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Free YouTube Download pozwala na pobieranie materiałów wideo poprzez wklejenie lub przeciągnięcie linku do nich do głównego okna aplikacji. Możliwe jest definiowanie wyjściowej jakości filmiku (od 360p do 1080p) oraz wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z klipu i jej zapisywanie do plików MP3.

NETGATE Spy Emergency 25.0.460.0 / MULTI + PL

Kategoria: Programy internetowe
NETGATE Spy Emergency 25.0.460.0 / MULTI + PL

Spy Emergency jest aplikacją przeznaczoną do detekcji oraz usuwania oprogramowania typu spyware, adware. Za sprawą programu ochronimy swojego peceta przed instalacją setek rozmaitych infekcji.Zyskamy również ochronę przed zagrożeniami jak konie trojańskie, keyloggery, niebezpieczne cookies, dialery, spyboty, trackware. Program chroni komputer przed "internetowymi infekcjami", stosując rezydentną tarczę ochronną. Spy Emergency umożliwia poddanie podejrzanych plików kwarantannie oraz ewentualną ich naprawę. Baza aktualizowana jest automatycznie.

Internet Download Manager 6.32 Build 10 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Kategoria: Programy internetowe
Internet Download Manager 6.32 Build 10 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Internet Download Manager (IDM) jest narzędziem do zwiększania prędkości pobierania plików nawet do 5 razy, pliki mogą być pauzowane, wznawiane i dodawane do harmonogramu pobrań. W przypadku problemów z siecią i nieoczekiwanym problemem z zasilaniem, IDM jest w stanie ponowić pobieranie pliku. Prosty graficznie interfejs użytkownika sprawia, iż program jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Dzięki segmentacji plików możliwe jest bezpieczne pobieranie wieloczęściowe tak aby przyspieszyć sam proces pobierania.

NETGATE Spy Emergency 25.0.450.0 / MULTI + PL

Kategoria: Programy internetowe
NETGATE Spy Emergency 25.0.450.0 / MULTI + PL

NETGATE Spy Emergency jest aplikacją przeznaczoną do detekcji oraz usuwania oprogramowania typu spyware, adware. Za sprawą programu ochronimy swojego peceta przed instalacją setek rozmaitych infekcji.Zyskamy również ochronę przed zagrożeniami jak konie trojańskie, keyloggery, niebezpieczne cookies, dialery, spyboty, trackware. Program chroni komputer przed "internetowymi infekcjami", stosując rezydentną tarczę ochronną. Spy Emergency umożliwia poddanie podejrzanych plików kwarantannie oraz ewentualną ich naprawę. Baza aktualizowana jest automatycznie. Interfejs jest intuicyjny, istnieje możliwość zmiany skórek. Spy Emergency wykrywa szkodniki typu Zer-Day, trojany, wirusy, robaki i aplikacje szpiegowskie. Może służyć jako uzupełnienie dla zainstalowanych już programów lub pakietów zabezpieczających. Ochroną objęta jest także nasza skrzynka pocztowa, gdzie analizie poddawane są załączniki. Spy Emergency pozwala na skanowanie pamięci systemowej, pamięci masowej, rejestu, katalogów systemowych, ciasteczek, plików hosta, a także zapewnia ochronę przeglądarkom internetowym (Firefox, Opera, Internet Explorer). Oferuje również dostęp do szybkiej pomocy technicznej, automatycznych aktualizacji oraz pozwala na ustalenie harmonogramu, dzięki czemu nie musimy pamiętać o skanowaniu komputera.

F-Secure Freedome VPN 2.27.5861 (REPACK)

Kategoria: Programy internetowe
F-Secure Freedome VPN 2.27.5861 (REPACK)

F-Secure Freedome VPN to bardzo dobry program do anonimowego korzystania z sieci na komputerach stacjonarnych i przenośnych pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows i macOS. Aplikacja pozwala ukryć nasz rzeczywisty adres IP przez nawiązanie połączenia z wirtualną siecią prywatną VPN. F-Secure Freedome zapewnia dostęp do 27 serwerów VPN, które zlokalizowane są w Ameryce Północnej, Azji, Europie oraz Oceanii. Dzięki nim nie tylko zadbamy o naszą prywatność w sieci, ale również uzyskamy dostęp do usług internetowych, które nie są dostępne w naszym kraju. Przydatną funkcją w F-Secure Freedome VPN jest ochrona użytkowników przed śledzeniem przez strony internetowe.