CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.2705.62 Multilingual [Wersja Zarejestrowana]

Kategoria: Multimedia
CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.2705.62 Multilingual [Wersja Zarejestrowana]

PowerDVD odtwarza więcej niż tylko dyski DVD i Blu-ray. W przypadku filmów, audio, zdjęć, treści VR 360˚, a nawet YouTube lub Vimeo, PowerDVD jest Twoim niezbędnym towarzyszem rozrywki. Odblokuj potencjał swojego telewizora Ultra HD HDR i systemu dźwięku przestrzennego, zanurz się w wirtualnym świecie z dostępem do coraz większych kolekcji filmów 360 ° lub po prostu odpręż się w dowolnym miejscu dzięki niezrównanej obsłudze odtwarzania i unikalnym akcesoriom na komputerze PC lub laptopie.

Freemake Video Converter 4.1.10.197 Multi / PL

Kategoria: Multimedia
Freemake Video Converter 4.1.10.197 Multi / PL

Freemake Video Converter to wszechstronne a przy tym bardzo funkcjonalne narzędzie przeznaczone do konwertowania różnego rodzaju plików multimedialnych. Co ciekawe możliwości aplikacji nie ograniczają się tylko do konwersji. Program wspiera ponad 200 najpopularniejszych formatów filmów, muzyki oraz obrazów. Oferuje również zgrywanie zawartości niezabezpieczonych płyt DVD. Użytkownik ma pełną kontrolę nad parametrami konwersji, może też skorzystać z gotowych ustawień dla danego urządzenia czy nośnika (DVD, Blu-Ray, iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, BlackBerry, Nokia, Samsung, Xbox, Apple TV, urządzenia z systemem Android i inne). Aplikację charakteryzuje stosunkowo krótki czas przeprowadzania konwersji. Freemake Video Converter oferuje także wsparcie technologii NVIDIA CUDA, konwertowanie filmów bezpośrednio z witryny - YouTube, Facebook, Hulu, MTV, Vimeo, Dailymotion, ComedyCentral, Megavideo i inne, możliwość tworzenia prezentacji złożonych ze zdjęć i podkładu dźwiękowego oraz podstawowe opcje edycji wideo. W przypadku konwertowania wideo Freemake Video Converter pozwala wybrać jakość pliku po zmianie formatu (wśród dostępnych znaleźć można pozycje m.in. dla urządzeń mobilnych, jakość TV oraz HD) oraz czy wczytane filmy mają zostać połączone w jeden. Z kolei inne dostępne opcje pozwalają m.in. nagrać filmy na DVD, wykorzystując jeden z wbudowanych schematów menu, stworzyć plik MP3 o wybranej jakości lub wysłać klipy na YouTube. Często wykorzystywaną funkcją jest tworzenie pokazu slajdów ze zdjęć itp. Umożliwia ona wczytanie dowolnej ilości grafik, ustalenie czasu wyświetlania, a także nałożenie podkładu dźwiękowego.

XnView 2.48 + Portable / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
XnView 2.48 + Portable / MULTI + PL

XnView to uniwersalny program do przeglądania i konwersji plików graficznych. Działa z dużą prędkością, ma łatwy w obsłudze interfejs, obsługuje ponad 500 formatów obrazów i konwertuje do siebie 50 formatów. XnView jest w stanie przycinać grafikę, zmieniać jej rozmiar, regulować gamma, kontrast, jasność, równowagę. Możliwe jest wysyłanie grafiki do drukowania, korzystanie z różnych filtrów i wiele innych operacji. Wszystkie te kombinacje operacji i filtrów można zastosować w trybie wsadowym. Program obsługuje bezpośrednią pracę ze skanerami i aparatami cyfrowymi za pomocą protokołu TWAIN. Jeśli użytkownik przechowuje bardzo dużą liczbę ilustracji, na przykład zbiór zdjęć wykonanych aparatem cyfrowym, wyszukiwanie żądanego obrazu może być bardzo czasochłonne. Aby przezwyciężyć tę niedogodność, możesz zapisać katalog ilustracji w postaci stron internetowych lub wydrukować go na drukarce. XnView może konwertować obrazy z jednego formatu na inny. Na przykład zeskanowany obraz w formacie TIFF można łatwo przekonwertować na format GIF w celu opublikowania w Internecie. Ponadto, jeśli użytkownik często wykonuje tę samą procedurę konwersji formatu, może utworzyć skrypt konwersji wsadowej i dokonać wszystkich zmian niemal jednym kliknięciem myszy. Jednak samo przeglądanie plików XnView nie jest ograniczone. Jego drugim zadaniem jest edycja obrazu. Program ma wbudowaną obsługę wielu filtrów i efektów edycji grafiki (ostrość, rozmycie, przesunięcie, mozaika, usuwanie efektu czerwonych oczu ze zdjęć itd.). Ponadto możliwe jest zmienianie rozmiaru ilustracji, obracanie lub odwracanie w poziomie i pionie. Wiele obrazów można łatwo skleić w jeden obraz panoramiczny. Dostępne wszystkie możliwe opcje zmiany trybu koloru obrazu. Program jest również przydatny do tworzenia zrzutów ekranu. Użytkownik musi jedynie określić kombinację klawiszy skrótu, po kliknięciu którego zostanie utworzony zrzut ekranu i natychmiast otwarty w XnView w celu dalszej edycji.

Wondershare Filmora 9.0.8.2 (x64) Multilingual

Kategoria: Multimedia
Wondershare Filmora 9.0.8.2 (x64) Multilingual

Wondershare Filmora to oprogramowanie, dzięki któremu szybko przygotujemy interesujące materiały wideo. Praca odbywa się w oparciu o bardzo czytelny interfejs użytkownika, który jest miły dla oka, a jednocześnie gromadzi intuicyjnie pogrupowane poszczególne funkcje.

BurnAware 12.1 Professional + Portable [zarejestrowana] / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
BurnAware 12.1 Professional + Portable [zarejestrowana] / MULTI + PL

BurnAware Professional to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO. Z BurnAware możemy utworzyć płyty startowe (samouruchamiające) i wielosesyjne. Istnieje też możliwość nagrywania niestandardowych krążków w systemie ISO 9660, UDF lub Bridge. Aplikacja obsługuje najczęściej używane formaty i nośniki danych takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, HD-DVD-R/RW, DVD RAM czy BD-R/RE. W programie znajdziemy dodatkowe narzędzia do przeprowadzania automatycznej weryfikacji nagrywanych płyt (w poszukiwaniu błędów), nagrywanie i tworzenie płyt audio CD lub krążków MP3 czy wymazywanie danych z płyt wielokrotnego zapisu. W opcjach programu możemy ustawić prędkość zapisu i odczytu danych oraz dostosować motyw graficzny interfejsu. Aplikacja wyposażona został w prosty i uproszczony w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć większych problemów w korzystaniu z tego oprogramowania. Wszystko to w polskiej wersji językowej.

iSkysoft iMedia Converter Deluxe 10.5.0.202 Multilingual

Kategoria: Multimedia
iSkysoft iMedia Converter Deluxe 10.5.0.202 Multilingual

iSkysoft iMedia Converter jest to szybki i rozbudowany program służący do konwertowania plików multimedialnych oraz nagrywania płyt DVD. Aplikacja zawiera wiele przydatnych narzędzi o potężnych możliwościach. Za pomocą iMedia Converter będziemy mogli łączyć pliki multimedialne lub nawet dzielić je na pomniejsze fragmenty.

Aiseesoft Burnova 1.3.38 (Setup+Portable / MULTI - brak PL)

Kategoria: Multimedia
Aiseesoft Burnova 1.3.38 (Setup+Portable / MULTI - brak PL)

Aiseesoft Burnova to profesjonalny program do nagrywania płyt DVD-Video. Dzięki tej aplikacji będzie można w bardzo prosty i zarazem szybki sposób przygotować płytę optyczną w oparciu o dowolne pliki wideo zapisane między innymi w następujących formatach 3GP, AVI, FLV, MPEG, MP4, MKV, MOV, TOD i WMV. Możesz nagrywać filmy na różne typy płyt DVD, takie jak DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD + R DL, DVD-R DL, DVD-5, DVD-9 itp. Co więcej, możesz użyć konwertera DVD, aby nagrać plik ISO lub folder DVD na płytę DVD, lub utworzyć plik ISO / folder DVD z różnych filmów. Aiseesoft Burnova został wyposażony również w prosty edytor filmowy, który pozwala wycinać zbędne sceny wideo, dostosowywać jakość obrazu, nakładać efekty graficzne oraz wstawiać znaki wodne. W programie nie zabrakło również możliwości tworzenia menu płyty DVD, dodawania własnej ścieżki dźwiękowej oraz napisów. Przydatną funkcją zastosowaną w programie Aiseesoft Burnova jest mechanizm pobierania materiałów filmowych z serwisów społecznościowych, takich jak DailyMotion, Facebook, YouTube i Vimeo. Ten program pomoże Ci wypalić filmy na Blu-ray-25 i Blu-ray-50, dzięki czemu można je odtwarzać na PS3, Sony, LG, Samsung, odtwarzaczu Blu-ray Philips. Może również nagrywać filmy w folderze Blu-ray / pliku ISO do odtwarzania na przenośnym odtwarzaczu Blu-ray.

Ashampoo Undeleter 1.11 [Setup+Portable (zarejestrowana)] / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
Ashampoo Undeleter 1.11 [Setup+Portable (zarejestrowana)] / MULTI + PL

Ashampoo Undeleter to koniec z problemami z usuniętymi plikami. W naszym codziennym życiu wśród komputerów zawsze się mogą zdarzyć mniejsze lub większe wypadki. Jest bardzo denerwujące, kiedy jedno z Twoich ładniejszych zdjęć, ważny dokument lub ulubiony utwór MP3 zginął lub został przypadkowo usunięty. W takich sytuacjach Ashampoo Undeleter jest rozwiązaniem Twoich problemów. Dzięki niemu usunięte pliki zostaną przywrócone w bardzo krótkim czasie. Jeżeli więc usuniesz z komputera swoją ulubioną piosenkę, nie jest to już dla Ciebie żadna katastrofa. Wystarczy, że użyjesz bardzo efektywnych funkcji wyszukiwania Ashampoo Undeleter, a program wypisze wszystkie Twoje usunięte pliki na liście, w której oznaczy nawet kondycję plików. Zobaczysz więc czy pliki mogą zostać odzyskane w całości, czy częściowo czy w ogóle. W tej chwili będziesz już mógł odzyskać swoje ulubione dokumenty za pomocą jednego kliknięcia. Funkcje odzyskiwania Ashampoo Undeleter są rozbudowane i nie ograniczają swojego działania do dysków twardych Twojego komputera. Usunięte pliki mogą również być wykryte na zewnętrznych dyskach USB, pendrive'ach i innych pamięciach.

Ashampoo Photo Commander 16.0.5 [Setup+Portable (zarejestrowana)] / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
Ashampoo Photo Commander 16.0.5 [Setup+Portable (zarejestrowana)] / MULTI + PL

Ashampoo Photo Commander bez problemu dokona zmian wielkości palety, zmian wielkości zdjęcia, obrót w dowolną stroną i pod dowolnym kątem, odbicie lustrzane, itd. Programem możemy urozmaicić nasze zdjęcia poprzez dodanie chmurek, ramek itp. z dowolnym tekstem. Program działa szybko, a interfejs jest bardzo przyjemny. Ashampoo Photo Commander jest wręcz naszpikowany opcjami, które pozwalają na zarządzanie własną galerią zdjęć. Możliwości modyfikacji obrazu: zmiana wielkości, zmiana wielkości palety, obrót w dowolną stroną i pod dowolnym kątem, odbicie lustrzane, itd. Program poza takimi opcjami jak zmiana rozmiaru, nasycenie, wyostrzanie, odwracanie, usuwanie efektu czerwonych oczu itp. posiada jeszcze wiele innych przydatnych funkcji. Do nich z pewnością należy zaliczyć menu z gotowymi efektami, wśród których można znaleźć rozmycie, rzuć cień, szkicownik, mozaika itp. Ashampoo Photo Commander może być odpowiednim wyborem zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak i użytkowników, którzy będą chcieli podrasować na przykład zdjęcia wakacji. Oprócz zaawansowanych opcji edycji i możliwości nakładania efektownych filtrów, oferuje on bowiem proste w użyciu opcje automatycznej optymalizacji zdjęć między innymi pod kątem nasycenia czy temperatury barw. Dodatkowo Ashampoo Photo Commander posiada szereg przydatnych narzędzi pozwalających m. in. na masowe przekształcanie obrazków i nazw plików, tworzenie albumów internetowych, znajdowanie duplikatów i podobnych obrazów, tworzenie pokazów slajdów i nagrywanie ich na płyty CD/DVD, optymalizacje plików JPG, przechwytywanie ekranu i znacznie więcej.