Adobe Animate CC 2019 19.2.0.405 (x64) Multilingual | PL

Kategoria: Multimedia
Adobe Animate CC 2019 19.2.0.405 (x64) Multilingual | PL

Adobe Animate to nowe oblicze programu Flash Professional, przeznaczonego do tworzenia animacji. To potężne narzędzie przeznaczone do tworzenia rozbudowanych, atrakcyjnych wizualnie i bogatych w multimedialne rozwiązania animacji, które mogą być umieszczone zarówno na stronach WWW, jaki i pracować samodzielnie

Webcam Surveyor 3.7.3 Build 1091 Multilingual

Kategoria: Multimedia
Webcam Surveyor 3.7.3 Build 1091 Multilingual

Odblokuj pełen potencjał swojej kamery internetowej dzięki Webcam Surveyor. Za pomocą tego programu można łatwo nagrywać wideo, robić zdjęcia z aparatu, rejestrować sekwencję obrazów w pliku wideo z interwałem czasowym od 1 sekundy do 59 godzin. Wbudowany detektor ruchu pozwoli Ci monitorować dom lub biuro podczas Twojej nieobecności, a funkcja Motion Capture pozwoli Ci zaoszczędzić czas i miejsce na dysku, nagrywając tylko materiał filmowy. Webcam Surveyor obsługuje również zaawansowane algorytmy kompresji wideo, takie jak DivX, Mpeg4, Mjpeg itp. Zintegrowany menedżer plików pomaga uporządkować powstałe migawki i filmy.

CyberLink PerfectCam Premium 2.1.1507.0 Multilingual ~ ZAREJESTROWANY

Kategoria: Multimedia
CyberLink PerfectCam Premium 2.1.1507.0 Multilingual ~ ZAREJESTROWANY

PerfectCam to wirtualna wtyczka do kamer zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, którzy najlepiej wyglądają podczas spotkań online w dowolnym miejscu i czasie. Łącząc wykrywanie twarzy oparte na sztucznej inteligencji i optymalizację wyglądu opartą na AR, jest to niezbędna aplikacja do wideokonferencji dla dzisiejszych liderów biznesu.

Ashampoo Snap 10.0.8 + Portable / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
Ashampoo Snap 10.0.8 + Portable / MULTI + PL

Ashampoo Snap 10 to najnowsza odsłona bardzo funkcjonalnej i wygodnej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu. Pozwala ona nie tylko przechwytywać i zapisywać na dysku obraz pulpitu komputera, ale również dostosowywać go do późniejszej publikacji. Program oferuje także opcje nagrywania materiałów wideo. Narzędzie wyposażone zostało w szereg użytecznych funkcji, umożliwiających wygodne rejestrowanie w postaci plików graficznych lub wideo całej naszej aktywności na komputerze. Z jego pomocą przechwycimy pełną zawartość pulpitu, pojedyncze okna, zdefiniowane obszary, a nawet dowolne, nieregularne kształty. Nie zabrakło również bardziej specyficznych opcji, pozwalających tworzyć zrzuty ekranu co pewien czas, tworzyć zrzuty ekranu stron WWW czy też rozwijanych menu. Oprogramowanie wyposażone zostało również w prosty mechanizm zapisywania sekwencji wideo z obrazem pulpitu. Możliwości Ashampoo Snap 10 obejmują dodatkowo całą paletę narzędzi do wygodnej obróbki stworzonych wcześniej screenshotów. Znajdziemy wśród nich funkcje, umożliwiające m.in. zakreślanie istotnych fragmentów, dodawanie do zrzutów ekranu tekstu, adnotacji i prostych kształtów oraz zamazywanie wybranych obszarów.

Ashampoo Movie Studio Pro 2.0.15.7 / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
Ashampoo Movie Studio Pro 2.0.15.7 / MULTI + PL

Ashampoo Movie Studio Pro to bardzo zaawansowany program do montażu wideo przygotowany przez niemieckiego producenta. Oferuje on wszystkie potrzebne przeciętnemu użytkownikowi funkcje niezbędne na każdym etapie produkcji amatorskich materiałów wideo. Oprogramowanie wyposażone zostało w narzędzia, umożliwiające wygodne przycinanie filmików, usuwanie zbędnych reklam czy też nakładanie na obraz napisów. Z jego pomocą połączymy wiele klipów w jeden dłuższy film, wzbogacimy go o podkład dźwiękowy, zastosujemy wbudowane efekty przejść, a także skorzystamy z gotowych tematów. Praca z Ashampoo Movie Studio Pro opiera się na osi czasu, na której umieszczamy wybrane elementy. Wszystkie dostępne w narzędziu komponenty oferowane są w gotowej, predefiniowanej postaci, niewymagającej od użytkownika zbędnej konfiguracji. Na dalszych etapach produkcji wideo wybieramy rozdzielczość materiału (dostępne ustawienia dla telefonów/smartfonów, TV, DVD, HD 720p, Full HD 1080p i 4K), jego jakość i lokalizacje, w której zostanie zapisany. Ashampoo Movie Studio Pro stworzony został z myślą o początkujących użytkownikach, nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a cały proces obróbki i montażu opiera się na wbudowanym kreatorze. Wersja Pro programu oferuje wszystkie funkcje, które znajdziemy w edycji standardowej plus dodatkowo więcej efektów specjalnych, obsługę Dolby 5.1, możliwość kompresji do formatu H264 oraz formatów MPEG-2 i MPEG-4 ze ścieżką audio AC3. Ashampoo Movie Studio Pro wspiera większość liczbę formatów w tym wejściowe jak 263, 264, ASF, ASX, AVI, H261, H263, H264, M1V, M2T, M2V, MP2V, MPA, MPE, MPEG, MPEGTS, MPG, MPV2, VC1, WEBM, WMV, WMX, WTV, WXV. Gotowe projekty zapiszemy do takich formatów jak AVI, MPEG-2, MPEG-4, M4V, MKV, WMV, DVD oraz Blu-ray. Nowy Ashampoo Movie Studio Pro pozwala na tworzenie filmów 4K, które potrafią sprostać standardom wysokiej jakości na lata.

Ashampoo Photo Recovery 1.0.5.234 + Portable [zarejestrowana] / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
Ashampoo Photo Recovery 1.0.5.234 + Portable [zarejestrowana] / MULTI + PL

Ashampoo Photo Recovery to komercyjny program do odzyskiwania zdjęć cyfrowych zapisanych na dowolnym nośniku (np. dysku twardym, płycie DVD czy karcie pamięci). Poza przypadkami losowymi, jak uszkodzenie systemu plików czy awaria karty pamięci w aparacie cyfrowym lub telefonie, Ashampoo Photo Recovery przydaje się również wtedy, gdy zawiedzie czynnik ludzki – np. w momencie przypadkowego usunięcia zdjęć, omyłkowego sformatowania pendrive'a lub karty pamięci zamontowanej w dowolnym urządzeniu (np. laptopie). Opisywane narzędzie jest bardzo proste w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a cała operacja odzyskiwania usuniętych lub uszkodzonych plików obrazów może zostać przeprowadzona zaledwie w kilku krokach. Dzięki temu Ashampoo Photo Recovery adresowane do wszystkich użytkowników chcących odzyskać utracone pliki obrazów. Ashampoo Photo Recovery oferuje możliwość dostosowania zasad wyszukiwania do preferencji i potrzeb użytkownika. Przed rozpoczęciem odzyskiwania można wyszukać pliki filtrując je po rozdzielczości lub rozmiarze. Pozwala to na łatwiejsze zlokalizowanie utraconych danych i szybsze rozpoczęcie przywracania utraconych obrazów. Obsługiwanych jest wiele formatów danych jak PDF, RAW, TGA, PCX, SGI, PSD, APCDOC, JPEG 2000, WebP, PPEG XR i inne.
Ashampoo Photo Recovery wyposażono w nowoczesny system wyszukiwania, który uwzględnia dodatkowo rozmiar oraz rozdzielczość grafiki. Podczas skanowania można przeszukać wybrane partycje lub wszystkie dyski.

K-Lite Codec Pack Update 14.8.5 (2019) PC

Kategoria: Multimedia
K-Lite Codec Pack Update 14.8.5 (2019) PC

K-Lite Codec Pack to pakiet kodeków, filtrów DirectShow i powiązanych narzędzi. Ten zestaw różni się od innych podobnych pakietów, brak konfliktów między kodekami, łatwość instalacji i użytkowania, co całkiem zasłużenie czyni go najpopularniejszym. Komponenty tego zestawu umożliwiają przeglądanie i słuchanie wszystkich popularnych i wielu rzadkich formatów wideo i audio.