Ashampoo Photo Recovery 1.0.5.234 + Portable [zarejestrowana] / MULTI + PL

Kategoria: Multimedia
Ashampoo Photo Recovery 1.0.5.234 + Portable [zarejestrowana] / MULTI + PL

Ashampoo Photo Recovery to komercyjny program do odzyskiwania zdjęć cyfrowych zapisanych na dowolnym nośniku (np. dysku twardym, płycie DVD czy karcie pamięci). Poza przypadkami losowymi, jak uszkodzenie systemu plików czy awaria karty pamięci w aparacie cyfrowym lub telefonie, Ashampoo Photo Recovery przydaje się również wtedy, gdy zawiedzie czynnik ludzki – np. w momencie przypadkowego usunięcia zdjęć, omyłkowego sformatowania pendrive'a lub karty pamięci zamontowanej w dowolnym urządzeniu (np. laptopie). Opisywane narzędzie jest bardzo proste w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a cała operacja odzyskiwania usuniętych lub uszkodzonych plików obrazów może zostać przeprowadzona zaledwie w kilku krokach. Dzięki temu Ashampoo Photo Recovery adresowane do wszystkich użytkowników chcących odzyskać utracone pliki obrazów. Ashampoo Photo Recovery oferuje możliwość dostosowania zasad wyszukiwania do preferencji i potrzeb użytkownika. Przed rozpoczęciem odzyskiwania można wyszukać pliki filtrując je po rozdzielczości lub rozmiarze. Pozwala to na łatwiejsze zlokalizowanie utraconych danych i szybsze rozpoczęcie przywracania utraconych obrazów. Obsługiwanych jest wiele formatów danych jak PDF, RAW, TGA, PCX, SGI, PSD, APCDOC, JPEG 2000, WebP, PPEG XR i inne.
Ashampoo Photo Recovery wyposażono w nowoczesny system wyszukiwania, który uwzględnia dodatkowo rozmiar oraz rozdzielczość grafiki. Podczas skanowania można przeszukać wybrane partycje lub wszystkie dyski.

Ashampoo Backup Pro 11.12 x64 & x86 / MULTI +PL

Kategoria: Narzędzia Windows
Ashampoo Backup Pro 11.12 x64 & x86 / MULTI +PL

Ashampoo Backup Pro - to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych. Musisz je posiadać, aby zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo danych! Awarie sprzętu, uszkodzone aktualizacje lub ataki wirusów. Ashampoo Backup Pro umożliwia zapisywanie danych w dowolnym miejscu. Do wyboru są pojedyncze pliki lub całe partycje dysku (na przykład partycja z systemem). Ashampoo Backup Pro gwarantuje łatwą obsługę i maksymalną elastyczność! Wirusy niszczą całe systemy i przejmują kontrolę nad komputerem. Program może z łatwością cofnąć te destrukcyjne efekty! Po prostu przywróć poprzednią kopię zapasową systemu i wszystko jest w porządku! Zawsze aktualne kopie zapasowe z maksymalnym szyfrowaniem plików. Zaawansowany mechanizm tworzenia kopii zapasowych zapewnia zapisywanie tylko zmienionych części danych. Pozwala to uniknąć duplikatów i oszczędza miejsce. Nowoczesne silne szyfrowanie chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem. Możesz zapisywać kopie zapasowe na dowolnym dysku twardym, dysku SSD, dysku flash lub dysku sieciowym. Przechowywanie danych lokalnie nie jest tak drogie ze względu na nową technologię „Infinite Reverse Incremental”, która wymaga znacznie mniej miejsca. Zaoszczędź do 50 procent miejsca! Program ma wbudowaną obsługę Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Strato, 1 i 1 oraz wielu innych usług. To jest uniwersalne narzędzie do odzyskiwania danych. Przywróć pojedyncze pliki, całe partycje lub cały system. Ashampoo Backup Pro ma całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, który sprawia, że praca jest jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna, ponieważ użytkownik jest prowadzony przez kilka logicznych kroków ze szczegółowymi wyjaśnieniami. Jest to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu możesz usiąść wygodnie, zrelaksować się i pracować na intuicyjnym poziomie? Wcześniejsza wiedza nie jest wymagana. Wszystkie przypadki użycia i wymagania zostały już załatwione. Ashampoo Backup Pro może tworzyć kopie zapasowe w pełni automatycznie w tle. Zaraz po skonfigurowaniu nie będziesz już musiał nic robić! Proces tworzenia kopii zapasowej jest automatycznie zawieszany w momencie, gdy potrzebujesz całej mocy swojego komputera! Do pracy z Ashampoo Backup Pro nie potrzeba specjalnej wiedzy. Kopie zapasowe można tworzyć w kilku krokach! Dla każdego parametru dostępny jest opis, a różne ustawienia predefiniowane są odpowiednie dla wielu różnych sytuacji, takich jak tworzenie kopii zapasowej poczty, przeglądarki lub kontaktów.

K-Lite Codec Pack Update 14.8.5 (2019) PC

Kategoria: Multimedia
K-Lite Codec Pack Update 14.8.5 (2019) PC

K-Lite Codec Pack to pakiet kodeków, filtrów DirectShow i powiązanych narzędzi. Ten zestaw różni się od innych podobnych pakietów, brak konfliktów między kodekami, łatwość instalacji i użytkowania, co całkiem zasłużenie czyni go najpopularniejszym. Komponenty tego zestawu umożliwiają przeglądanie i słuchanie wszystkich popularnych i wielu rzadkich formatów wideo i audio.

Windows 10 Manager 3.0.4 (Repack)

Kategoria: Narzędzia Windows
Windows 10 Manager 3.0.4 (Repack)

System Windows 10 Manager jest narzędziem systemowym, które pomaga w optymalizacji, uszczypnąć, naprawy i czyszczenia systemu Windows 10. Pozwoli to na zwiększenie szybkości systemu, wyeliminowanie awarii systemu, poprawy bezpieczeństwa systemu i spełnić wszystkie Twoje expectations.Windows 10 Manager jest narzędziem systemowym które pomaga w optymalizacji, uszczypnąć, naprawy i czyszczenia systemu Windows 10. Pozwoli to na zwiększenie szybkości systemu, wyeliminowanie awarii systemu, poprawy bezpieczeństwa systemu i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

CorelDRAW Graphics Suite 2019 v21.0.0.593 Multilingual

Kategoria: Programy graficzne
CorelDRAW Graphics Suite 2019 v21.0.0.593 Multilingual

CorelDRAW Graphics Suite 2019 - Odważ się zaprojektować inaczej. Znajdź wszystkie profesjonalne narzędzia do tworzenia ilustracji wektorowych, układu graficznego, edycji zdjęć i projektowania, których potrzebujesz, aby pracować szybciej, sprawniej iw wielu innych miejscach dzięki temu znakomitemu oprogramowaniu do projektowania graficznego.

CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.2705.62 Multilingual [Wersja Zarejestrowana]

Kategoria: Multimedia
CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.2705.62 Multilingual [Wersja Zarejestrowana]

PowerDVD odtwarza więcej niż tylko dyski DVD i Blu-ray. W przypadku filmów, audio, zdjęć, treści VR 360˚, a nawet YouTube lub Vimeo, PowerDVD jest Twoim niezbędnym towarzyszem rozrywki. Odblokuj potencjał swojego telewizora Ultra HD HDR i systemu dźwięku przestrzennego, zanurz się w wirtualnym świecie z dostępem do coraz większych kolekcji filmów 360 ° lub po prostu odpręż się w dowolnym miejscu dzięki niezrównanej obsłudze odtwarzania i unikalnym akcesoriom na komputerze PC lub laptopie.