Bandizip 6.22 + Portable / MULTI + PL

Kategoria: Narzędzia Windows
Bandizip 6.22 + Portable / MULTI + PL

Bandizip to szybki i niezawodny program, który obsługuje pracę z WinZip, 7-Zip i WinRAR oraz innymi podobnymi archiwami. Wykorzystuje bardzo szybki algorytm do kompresji i dekompresji archiwów, wysoką szybkość archiwizacji, obsługę funkcji Drag and Drop oraz wieloskładnikową kompresję.

Reg Organizer 8.28 / ENG + PL

Kategoria: Narzędzia Windows
Reg Organizer 8.28 / ENG + PL

Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego. Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows. Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po odinstalowanych aplikacjach. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do defragmentowania i kompresowania całego rejestru systemowego, który zwiększa wydajność komputera i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego. Reg Organizer posiada również możliwość uzyskania niezbędnych informacji o każdym dowolnym kluczu lub wpisie znajdującym się w rejestrze, a także monitorowanie wszelkich zachodzących w nich zmian.

Avira System Speedup Pro 5.4.3.10308 / MULTI + PL

Kategoria: Narzędzia Windows
Avira System Speedup Pro 5.4.3.10308 / MULTI + PL

Avira System Speedup to wszechstronne, zaawansowane narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego Windows, które pozwoli na przyspieszenie pracy komputera, pozbycie się z dysku niepotrzebnych plików oraz naprawę systemowego rejestru. Program składa się z dwóch głównych modułów, które są wspierane dodatkowymi narzędziami. Moduły te to System Cleaner oraz System Optimizer. Jak łatwo się domyślić, pierwszy służy do oczyszczania komputera ze zbędnych programów, pozostałości po aplikacjach, ciasteczek (cookies) czy też innych niepotrzebnych danych zaśmiecających dysk twardy oraz również rejestr z rozmaitych pozostałości, na przykład po dawno odinstalowanych programach. Drugi moduł z kolei zajmuje się analizą procesów i automatycznie uruchamianych wraz z systemem aplikacji. Wskaże on, które programy łączą się w danej chwili z siecią oraz udostępni informacje o uruchomionych w Windowsie usługach. Dwa główne moduły Avira System Speedup dopełniane są przez zestaw przydatnych narzędzi, wśród których warto wymienić takie dodatki jak wyszukiwarka duplikatów, plików o zerowym rozmiarze i pustych folderów, narzędzie do permanentnego czyszczenia dysku twardego czy też do szyfrowania i deszyfrowania danych. Poza tym program wskaże również listę zainstalowanych sterowników oraz pozwoli wykonać (lub przywrócić) kopię bezpieczeństwa rejestru.

IObit Uninstaller Pro 8.4.0.8 + Portable / MULTI + PL

Kategoria: Narzędzia Windows
IObit Uninstaller Pro 8.4.0.8 + Portable / MULTI + PL

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem. Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie. W przypadku kiedy każdy z trybów odinstalowywania programów okaże się nieskuteczny z pomocą przychodzi funkcja Forced Uninstall, niezwykle przydatna podczas prób usunięcia bardziej opornych komponentów. Dodatkowo IObit Uninstaller wyposażony został w narzędzie do zarządzania aktualizacjami systemu oraz usuwania z niego różnych pasków narzędziowych, najczęściej instalowanych jako dodatek do przeglądarek internetowych. Narzędzie tworzy także listy oprogramowania, które zajmują na dysku dużo miejsca lub od dawna nie były używane.

System Mechanic Pro 18.6.0.141

Kategoria: Narzędzia Windows
System Mechanic Pro 18.6.0.141

System Mechanic Pro to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do optymalizowania działania pracy systemu Windows. W skład pakietu wchodzą moduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Dzięki zaimplementowanej technologi ActiveCare użytkownicy są wstanie utrzymać formę komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu.

Kerish Doctor 2019 4.70 (31.01.2019) (WErsja ZAREJESTROWANA) [PL]

Kategoria: Narzędzia Windows
Kerish Doctor 2019 4.70 (31.01.2019) (WErsja ZAREJESTROWANA) [PL]

Kerish Doctor 2019 jest kompleksowym rozwiązaniem do automatycznej konserwacji komputera działającego w systemie Windows. Program zapobiega defektom, poprawia błędy systemowe, czyści z cyfrowych "śmieci", optymalizuje i zabezpiecza komputer. Kerish Doctor 2019 to całkowicie wygodny program, który może działać bez żadnego udziału użytkownika, jest przeznaczony zarówno dla początkujących jak i doświadczonych osób.

SOFT ORGANIZER 7.44 (REPACK)

Kategoria: Narzędzia Windows
SOFT ORGANIZER 7.44 (REPACK)

Soft Organizer przeznaczony jest do całkowitego usuwania aplikacji zainstalowanych na dysku twardym komputera i w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie zmiany wprowadzone do systemu podczas instalacji wybranego programu.

Ashampoo Backup Pro 11.12 x64 & x86 / MULTI +PL

Kategoria: Narzędzia Windows
Ashampoo Backup Pro 11.12 x64 & x86 / MULTI +PL

Ashampoo Backup Pro - to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych. Musisz je posiadać, aby zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo danych! Awarie sprzętu, uszkodzone aktualizacje lub ataki wirusów. Ashampoo Backup Pro umożliwia zapisywanie danych w dowolnym miejscu. Do wyboru są pojedyncze pliki lub całe partycje dysku (na przykład partycja z systemem). Ashampoo Backup Pro gwarantuje łatwą obsługę i maksymalną elastyczność! Wirusy niszczą całe systemy i przejmują kontrolę nad komputerem. Program może z łatwością cofnąć te destrukcyjne efekty! Po prostu przywróć poprzednią kopię zapasową systemu i wszystko jest w porządku! Zawsze aktualne kopie zapasowe z maksymalnym szyfrowaniem plików. Zaawansowany mechanizm tworzenia kopii zapasowych zapewnia zapisywanie tylko zmienionych części danych. Pozwala to uniknąć duplikatów i oszczędza miejsce. Nowoczesne silne szyfrowanie chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem. Możesz zapisywać kopie zapasowe na dowolnym dysku twardym, dysku SSD, dysku flash lub dysku sieciowym. Przechowywanie danych lokalnie nie jest tak drogie ze względu na nową technologię „Infinite Reverse Incremental”, która wymaga znacznie mniej miejsca. Zaoszczędź do 50 procent miejsca! Program ma wbudowaną obsługę Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Strato, 1 i 1 oraz wielu innych usług. To jest uniwersalne narzędzie do odzyskiwania danych. Przywróć pojedyncze pliki, całe partycje lub cały system. Ashampoo Backup Pro ma całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, który sprawia, że praca jest jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna, ponieważ użytkownik jest prowadzony przez kilka logicznych kroków ze szczegółowymi wyjaśnieniami. Jest to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu możesz usiąść wygodnie, zrelaksować się i pracować na intuicyjnym poziomie? Wcześniejsza wiedza nie jest wymagana. Wszystkie przypadki użycia i wymagania zostały już załatwione. Ashampoo Backup Pro może tworzyć kopie zapasowe w pełni automatycznie w tle. Zaraz po skonfigurowaniu nie będziesz już musiał nic robić! Proces tworzenia kopii zapasowej jest automatycznie zawieszany w momencie, gdy potrzebujesz całej mocy swojego komputera! Do pracy z Ashampoo Backup Pro nie potrzeba specjalnej wiedzy. Kopie zapasowe można tworzyć w kilku krokach! Dla każdego parametru dostępny jest opis, a różne ustawienia predefiniowane są odpowiednie dla wielu różnych sytuacji, takich jak tworzenie kopii zapasowej poczty, przeglądarki lub kontaktów.