MacPaw CleanMyPC 1.9.8.1685 Multilingual | PL

Kategoria: Narzędzia Windows
MacPaw CleanMyPC 1.9.8.1685 Multilingual | PL

CleanMyPC to narzędzie przeznaczone do kompleksowej optymalizacji systemów Windows 7/8/10. Z jego pomocą oczyścimy dysk ze zbędnych plików, usuniemy z rejestru zbędne wpisy czy odinstalujemy niepotrzebne aplikacje.

Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej. Poszczególne opcje optymalizacji dostępne są z poziomu odpowiednich modułów, które dodatkowo zostały przez twórców opatrzone krótkimi opisami informującymi o ich możliwościach. CleanMyPC z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników, które chciałyby w prosty i szybki sposób zwiększyć wydajność swojego komputera.

CleanMyPC wyposażony został w zestaw narzędzi, z pomocą których możliwe jest wyszukanie, a następnie usunięcie z powierzchni dysku twardego wszystkich niepotrzebnych danych, a także oczyszczenie rejestru z błędnych wpisów, które mogą spowalniać pracę systemu Windows. W dalszej kolejności program dysponuje funkcją zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z środowiskiem operacyjnym oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze.Narzędzie oferuje ponadto opcje zarządzania rozszerzeniami dla przeglądarek, usuwania z dysku wszelakich danych o aktywności użytkownika w Internecie, a także trwałego niszczenia poufnych danych.

System operacyjny:
Windows 10, 8, 7, XP.

Strona producenta
https://macpaw.com/cleanmypc

Wersje językowe: Multilingual | Pl
Rodzaj kompresji: .exe
Zawartość uploadu: Setup (crack)
Wielkość całości: 25 MB
Haslo: brak

Pobierz / Download free:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.