F-Secure Freedome VPN 2.27.5861 (REPACK)

Kategoria: Programy internetowe
F-Secure Freedome VPN 2.27.5861 (REPACK)

F-Secure Freedome VPN to bardzo dobry program do anonimowego korzystania z sieci na komputerach stacjonarnych i przenośnych pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows i macOS. Aplikacja pozwala ukryć nasz rzeczywisty adres IP przez nawiązanie połączenia z wirtualną siecią prywatną VPN. F-Secure Freedome zapewnia dostęp do 27 serwerów VPN, które zlokalizowane są w Ameryce Północnej, Azji, Europie oraz Oceanii. Dzięki nim nie tylko zadbamy o naszą prywatność w sieci, ale również uzyskamy dostęp do usług internetowych, które nie są dostępne w naszym kraju. Przydatną funkcją w F-Secure Freedome VPN jest ochrona użytkowników przed śledzeniem przez strony internetowe.

All these benefits by pushing one button:

Complete privacy
With a VPN, your actual IP address is hidden from the services you visit. Not even your Internet service provider can see what you do online. We do not log your traffic.

Access blocked content
Change your virtual location and you won't see the text "this video/?service/?website is unavailable in your country" again.

Wi-Fi security
Even on unsecured public Wi-Fi, your traffic is encrypted and impossible to intercept.

Surf safe and untracked
FREEDOME blocks unwanted third-party tracking and malicious sites. This will also stop advertisers from making money at the expense of your privacy.

SCREENY:


System operacyjny:
Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7.

Strona producenta
www.www.f-secure.com

Wersje językowe: Multilingual | POLSKI
Rodzaj kompresji: .rar
Zawartość uploadu: Setup (REPACK - UWAGA! uważnie zaznaczamy i wybieramy w kreatorze instalacji parametry i komponenty programu)
Wielkość całości: 41.5 MB
Haslo: brak

Pobierz / Download free:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.