Adobe Captivate (2019) 11.0.1.266 Multilingual

Kategoria: Programy graficzne
Adobe Captivate (2019) 11.0.1.266 Multilingual

Adobe Captivate to jedno z najlepszych narzędzi do tworzenia różnego rodzaju interaktywnych prezentacji, materiałów szkoleniowych itp., mogących posłużyć do zdalnego nauczania. Z jego pomocą sprawnie i wygodnie stworzymy projekt, a następnie udostępnimy go online na stronie internetowej.

Oprogramowanie pomimo swoich olbrzymich możliwości jest stosunkowo proste w obsłudze. Praca z nim przypomina w pewien sposób tworzenie prezentacji w aplikacji PowerPoint. Podobnie jak w przypadku produktu Microsoftu, także w Adobe Captivate tworzenie nowego projektu opiera się o dodawanie do niego kolejnych slajdów z różnymi elementami. Po zakończeniu pracy gotowa prezentacji wyeksportowana może być do jednego z popularnych formatów. Co istotne, narzędzie potrafi również generować kod HTML, który pozwala umieścić efekty naszej pracy w Internecie.

Oferowane przez Adobe Captivate funkcje pozwalają bardzo łatwo tworzyć interaktywne prezentacje. Opcja nagrywania pozwala zapisywać i wykorzystywać w prezentacji zrzuty ekranowe oraz materiał wideo z np. ekranem pulpitu i wykonywanymi na nim operacjami. O ile klip nie daje dużych możliwości jego obróbki, tak zrzuty ekranowe mogą być przez użytkownika dowolnie dostosowywane. Posiada on możliwość wskazywania toru przemieszczania się kursora po obrazie, miejsca kliknięć itp.

Na każdym etapie pracy prezentacja wzbogacana może być o dodatkowe obiekty, tj. grafikę, tekst, podkład dźwiękowy lub głos narratora. Narzędzie posiada wbudowane funkcje pozwalające dostosowywać także i te elementy projektu. Z ich pomocą dostosujemy np. głośność lektora itp. Wszystkie z wspomnianych obiektów umieszczane są na osi czasu (osobnej dla każdego slajdu), za pośrednictwem której wygodnie dostosujemy m.in. ich czas wyświetlania względem siebie. Adobe Captivate pozwala także na nanoszenie na prezentacje napisów, które zsynchronizować możemy z głosem lektora.

wielkość całości: 2.62 GB
rodzaj kompresji: rar
zawartość uploadu: Setup (patch)
System Operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
wersje językowe: Multilingual | ENG
brak danych naprawczych
haslo: Brak


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.