Ashampoo PDF Business 1.1.1 Multilingual | PL

Kategoria: Programy graficzne
Ashampoo PDF Business 1.1.1 Multilingual | PL

Ashampoo® PDF Business zadba o wszystkie zadania związane z dokumentami PDF w Twojej firmie, dając Ci szansę na zwiększenie produktywności oraz elastyczniejszą pracę z dokumentami PDF. Poza typowym przeglądaniem PDF, kluczowym jest tutaj możliwość pełnoprawnego edytowania dokumentów podobnie jak to ma miejsce w przypadku edytorów tekstu....

Konwertuj swoje dokumenty na pliki programu Word, wypełniaj formularze i korzystaj z asystenta w celu łatwiejszego odnalezienia się w zadaniach, które chcesz wykonać, a opcje ochrony dokumentu ponadto zapewnią Ci 128-bitowe szyfrowanie treści. Rozpoznawanie tekstu w dokumencie jest możliwe w 26 językach, a łączenie opcji edycji czy usuwanie wrażliwych danych to dodatkowe cechy programu, dlatego Ashampoo® PDF Business jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Zawsze!

Edytuj PDF wygodnie, jak dokumenty MS Word
Dzięki Ashampoo PDF tworzenie, edycja i oznaczanie dokumentów PDF staje się łatwością, jak w dokumentach pokroju Microsoft Word czy innych aplikacji. Ashampoo PDF zawsze dostarcza najlepsze wyniki - nie ważne, czy pracujesz z tekstem i obrazami, zamieniasz czcionki, modyfikujesz wygląd, czy zmieniasz układ treści.

Edytuj dokumenty później w formacie MS Word i innych formatach
Ashampoo PDF konwertuje Twoje PDF do dokumentów tekstowych do pracy w MS Office czy Ashampoo Office. HTML, EPUB, JPG czy RTF są także wspierane. Ashampoo PDF Professional ponadto wspiera rozpoznawanie znaków i pozwala na konwertowanie obrazów do dokumentów z edytowalnym tekstem.

Elastyczna edycja tekstu
Wbudowane sprawdzanie pisowni oraz kontrola rewizji

Format, rewizja czy dekompozycja z łatwością
Rewizjonowanie dokumentów lekkie dzięki Ashampoo PDF. Aranżuj i usuwaj oraz przycinaj i obracaj pojedyncze strony lub całe dokumenty. Wstawiaj strony z innych dokumentów PDF i łącz wszystkie w jeden dokument.

Wbudowany sterownik PDF dla maksymalnej elastyczności
Ashampoo PDF może tworzyć wysokiej jakości PDF w praktycznie dowolnej aplikacji Windows. Wystarczy kliknąć "Drukuj" i wybrać drukarkę Ashampoo PDF. Jeśli rozmiar ma znaczenie, Ashampoo PDF może automatycznie przeskalować obrazy, np. w celu publikacji online.

Edytuj i notuj dokumenty PDF grupowo
Ashampoo PDF tworzy z łatwością komentarze w dokumentach PDF, ilustracje szczegółów czy zaznaczenia tekstowe. Pozwala także na używanie oznaczeń "Zatwierdzono!" czy "Poufne!".

Wstawiaj i edytuj grafiki i rysunki
Praca z grafiką i rysunkami jest łatwa dzięki Ashampoo PDF. Wstawiaj, edytuj i przycinaj obiekty wedle potrzeb. Możesz dodawać także znaki wodne do dokumentów, w celu ochrony własności intelektualnej, klonować je i ponownie używać.

Zamieniaj pojedyncze słowa, frazy w kilka sekund
Znajdź i zamień jako funkcja Ashampoo PDF jest niezrównana w porównaniu do innych aplikacji. Poza tekstem, możesz zamieniać czcionki, zmieniać wygląd dokumentów. Ashampoo PDF pozwala na dodawanie funkcji także w wielu plikach jednocześnie, np. zamiana i uaktualnianie odnośników.

Natychmiastowy dostęp i użyteczność bloków tekstu
Ashampoo PDF Professional przychodzi z potężnym silnikiem OCR w celu rozpoznawania tekstu, np. ze zdjęć, ekranu, czy dokumentów, w formie edytowalnej. Możesz edytować je tak, jakby zostały napisane w dokumencie tekstowym, a potem Ashampoo PDF pozwala na ich eksport do Microsoft Word.

Wypełnij i drukuj formularze wprost w aplikacji
Ashampoo PDF nie tylko pozwala Ci na wypełnianie interaktywnych formularzy, ale także wspiera wypełnianie dokumentów mogących być wykorzystanymi później przez różne agencje rządowe. Oszczędzaj czas i wypełniaj formularze na PC zamiast drukowania ich oraz wypełniania w sposób tradycyjny.

Szyfrowanie AES-128 w dokumentach
Ashampoo PDF może chronić Twoje dokumenty dzięki silnemu szyfrowaniu AES-128, aby chronić przed otwieraniem, edycją, czy ich drukowaniem. Ty decydujesz, co można z dokumentem zrobić! Twoje pliki zawierają poufne grafiki? Wymazuj je całkowicie dzięki Ashampoo PDF.

System operacyjny:
Windows® 7/8/8.1/10

Strona producenta
www.ashampoo.com

Wersje językowe: Multilingual | PL
Rodzaj kompresji: .exe
Zawartość uploadu: Setup (patch)
Wielkość całości: 400 MB
Haslo: brak

Pobierz / Download free:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Warning! You are not allowed to view this text, you must be registered!

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.