Kin. Zabójcza broń / Kin (2018) PL.SUBBED.BDRiP.XviD-LTS / Napisy PL

Kategoria: DVDRip, BDRip, BRRip
Kin. Zabójcza broń / Kin (2018) PL.SUBBED.BDRiP.XviD-LTS / Napisy PL

W antyutopijnej przyszłości śledzimy losy chłopca Eli, który mieszka z rodziną w przesiąkniętej przestępczością dzielnicy metropolii. Brat młodego bohatera wraca z więzienia, ale dług wobec mściwego gangstera, zmusza go ponownego zajęcia się nielegalnej działalnością. Eli przypadkowo zostaje świadkiem starcia z udziałem nieziemskich żołnierzy, co pozwala mu przejąć potężną broń o tajemniczym pochodzeniu. Chłopak wykorzystuje ją by obronić swoich bliskich, co sprowadza na jego rodzinę pościg przestępców, przedstawicieli rządu i żołnierzy z innego świata.

The Predator (2018) PLDUB.720p.BRRip.AC3.XviD-MR / Dubbing PL

Kategoria: DVDRip, BDRip, BRRip
The Predator (2018) PLDUB.720p.BRRip.AC3.XviD-MR / Dubbing  PL

Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej.

Bez smyczy / Hall Pass (2011) PL.BRRip.XviD-GR4PE | Lektor PL

Kategoria: DVDRip, BDRip, BRRip
Bez smyczy / Hall Pass (2011) PL.BRRip.XviD-GR4PE | Lektor PL

Najlepsi kumple, Rick i Fred (Owen Wilson i Jason Sudeikis), od wielu lat są żonaci. Kiedy w domu zaczynają wykazywać oznaki zniecierpliwienia, ich żony (Jenna Fischer i Christina Applegate) podejmują śmiałą próbę ożywienia swoich małżeństw dają chłopakom "przepustkę" tydzień wolności, podczas którego mogą robić wszystko, na co mają ochotę i zatrzymać to tylko dla siebie. Początkowo brzmi to dla Ricka i Freda jak spełnienie marzeń, jednak szybko odkrywają coś zabawnego. Mianowicie, że ich wyobrażenia na temat życia solo oraz siebie samych są kompletnie oderwane od rzeczywistości.

Rozpruci na śmierć / The Happytime Murders (2018) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL

Kategoria: DVDRip, BDRip, BRRip
Rozpruci na śmierć / The Happytime Murders (2018) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL

W świecie zamieszkanym przez ludzi i kukiełki grasuje seryjny morderca. Na ofiary wybiera dawne gwiazdy legendarnego telewizyjnego show. Wszyscy denaci to kukiełki. Początkowo śledztwo w tej sprawie samotnie prowadzi były detektyw - pluszowy Phil. Żaden człowiek bowiem nie zawraca sobie głowy niedolą swych fastrygowanych sąsiadów. Jednak gdy sprawa staje się głośna, Phil otrzymuje wsparcie w postaci nieokiełznanej, niegrzecznej i niesympatycznej detektyw Edwards. Ta pomoc okaże się tak męcząca, że Philowi zaczną puszczać nerwy, a nawet szwy. A to dopiero początek, bo rozpruwacz nie zwalnia tempa...